Co się u nas dzieje?

Wiem, że ostatnio cicho u nas jest, ale ta cisza byłą zapowiedziana. Pisze ten post bo mam natchnienie. Opowiem Wam trochę co się u nas dzieje, co się pozmieniało i możliwe, że wrócę jeszcze raz, za jakiś czas. Moja muzą okazało się zadanie z informatyki, do którego potrzebowałam odnaleźć informacje, aż trafiłam na grafikę z linkiem bo mojego bloga. Był to dokładnie post z przed roku (17.10.2015). Post bardzo tematyczny, może niektórzy go pamiętają, ponieważ był to jeden z najpopularniejszych postów na tym blogu. A mianowicie dotyczył wyboru mojej szkoły: "Moja mama będzie weterynarzem?". Myślę, że dokonałam słusznej decyzji, na ten czas nie żałuję, a mianowicie chodzę: do zespołu szkół techniczno-weterynaryjnych w Trzcianie. Tak, jestem w technikum weterynaryjnym. Wiąże się z tym wiele zmian, mianowicie mam ograniczony kontakt z moimi zwierzakami, ponieważ mieszkam w  internacie i wracam do nich wyłącznie na weekendy, ale tylko jak jestem w domu to staram się im to wynagrodzić jak najlepiej mogę. U Wandzi, Demonka, Chaczusia, Pusi, Pudziannka, Reksia i Dżekusia wszystko w początku. Pamiętacie może jeszcze dwa kociaki, które znalazłam w lesie, aktualnie przebywają w pobliskiej fundacji: Kocia Wyspa i czekają na kochające domki, niestety nie mogły zostać razem ze mną. Co do technika weterynarii jak już mówiłam nie żałuję =, a nawet jest zadowolona, że dokonałam takiego wyboru: mam zawód, praktyki i maturę (teraz tylko się modlić i trzymać kciuki żebym zdała maturę jak najlepiej i dostać się na studia). Nauki mam dużo, bo kierunek trudny, ale wszystko jest do ogarnięcia. Wystarczy się tylko dobrze motywować i uczyć, uczyć i pamiętać. Poznałam już dużo ras krów, zaczynam aktualnie rasy kóz, budowa układów, komórek i tkanek... Jak macie jakieś pytania to z chęcią odpowiem, bo wiem, że sama jak miałam dylemat co wybrać to potrzebowałam takiej osoby, która opowie mi jak to wygląda z boku. Także śmiało zadajcie pytania, odpowiadam na wszystkie ;)6 komentarzy:

 1. Może stworzysz post, w ktorym opowiesz trochę o 1. technikum 2. internacie? Ciekawi mnie ten temat :3 Trzymamy kciuki za Twoją maturę, obys się dostała. Zazdroszczę Ci takiego wyboru, ja nawet nie będę probowac się tam dostać, za dużo niestety przegapiłam żeby teraz nadrobić materiał i iść do wymarzonej szkoły... Oby Tobie się powiodło! Miłego weekendu xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, oczywiście postaram się coś opowiedzieć co technikum i internacie ;) Nie wolno się poddawać. Jeśli o tym marzysz, to goń marzenia, niech się spełnią! Możesz się śmiać, ale na własnym przykładzie wiem, że jeżeli mocno wierzymy w marzenia to one się spełniają. I Tobie również życzę powodzenia! :)

   Usuń
 2. Ja miałam zacząć w tym roku technika zaocznie, niestety jednak nie otworzyli tego rocznika. Co do przedmiotów, ja głównie uczę się o krowach, świniach, owcach itp ale nie narzekam, przynajmniej to coś nowego :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Temat bydła to temat rzeka i kiedy nagle się okazuje, że krowa krowie nie równa :D

   Usuń
 3. Cudny blog! Sama robiłaś szablon? Jeśli tak, to robisz może na zamówienie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, szablon został wyokanany przez Fursorę :)

   Usuń

Dziękuję, za każdy komentarz.
Przesyłajcie linki do swoich blogów, a na pewno zajrzę :)

Zaprojektowane z przez Fursora